Şehir içi nakliyat

Şehir içi nakliyatŞehir içi nakliyat şehir içinde bir noktadan farklı bir noktaya eşya taşımak için yapılan işlemlere verilen isimdir. Bu işlem sırasında genel de farklı metotlar kullanılmakla birlikte günümüz de en popüler olan Asansörlü taşımacılık kullanılmaktadır.

Şehir içi nakliyat

Şehir içi nakliyat hizmeti sağlanması bir noktadan şehrin farklı bir noktasına kadar ki olan işlem de eşyaların taşınması olarak nitelendirilmektedir.

Bu işlemler evden eve taşımacılık, ofis büro taşımacılık veya kurumsal taşımacılık olarak nitelendirilebilir.
Şehir içi nakliyat hizmetlerinde genel de evden eve nakliyat hizmeti sağlanmaktadır. Kişiler bir noktadan diğer farklı bir noktaya eşya taşımak için günümüz teknolojisini kullanmayla pratikleşen Asansörlü nakliye tercih edilmektedir.

Asansörlü nakliye insan gücünden ve zamandan tasarruf ederek, daha pratik ve daha hızlı bir şekilde taşıma imkanı sunmaktadır. Bu hizmetlerin hızlı ve güvenilir olması için taşıma işleminden önce taşıyıcı firma, nakliyesi yapılacak ürünlerin ve eşyaların listesi tutmaktadır. Her şey kayıt altına alınıp maddeler halinde belirlendikten sonra kullanılacak personel sayısı ve araç giderlerinin yanı sıra hizmet bedeli de yansıtılarak  mutabık olma yoluna gidilmektedir.

İş veren ve taşıyı firma çıkan maliyet konusunda mutabık oldukları andan itibaren Asansörlü taşıma işlemi başlamaktadır.

İstanbul gibi yoğun insan ve trafiğin olduğu şehirler de tercih olarak şehir içi nakliyatlarda pratik çözümler sunan asansörlü nakliyatı tercih etmektedirler.

Şehir içi nakliyat ücretleri

Şehir içi nakliyat ücretleri bulunduğunuz lokasyon il ve ilçeye bağlı olarak değişkenlik göstermekle birlikte kullanılacak araç tipi ve personel sayısı da bu gibi ücretlendirmelere etken bir sebeptir.
Taşımacılık maliyetleri ortalama İstanbul ve Ankara başta olmak üzere, 1500TL’den başlayıp ileri rakamlara kadar devam etmektedir.

Bu çıkartılan maliyetler de taşınacak ev eşyasının çokluğu aynı şekilde ne kadar fazla yer kaplayacağı ve bu duruma uygun araç tahsisi gibi etkenler bulunmaktadır.

Şehir içi nakliye süreleri?

Şehir içi nakliye hizmetlerinde yukarıda belirtmiş olduğumuz Ankara nakliyat hizmetleri kullanıldığı takdir de kolay ulaşım ve aynı şekilde pratik çalışma sayesinde ortalama bir evi taşıma işlemi 1 gün süre içerisinde tamamlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir