Hakkımızda

anadolu nakliyat hakkındaAnkara Evden Eve Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Ankara’nın En Güvenilir Evden Eve Nakliyat Firması

Bizler taşımacılık sektörün de uzun yıllardır faaliyet vermiş ve faaliyette olduğumuz günden itibaren müşteri porföyümüzü genişletme ve geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmış bulunmaktayız.

Öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyeti ve ürün garantisi sağlamakla birlikte taşıdığımız her ürünün sorumluluğunu üstlenmemizdir.
Bu hedefler doğrultusunda başta İstanbul ve Ankara olmak üzere Türkiyenin birçok il ve ilçesine evden eve taşımacılık ve kurumsal taşımacılık alanlarında hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimizin yanı sıra kaliteli personel ve işinde başarılı uzman kadromuz ile Asansörlü taşıma hizmeti de sağlamaktayız.
Asansörlü taşıma hizmetini faaliyetlerimiz arasına koyduğumuz günden itibaren Türkiyenin her bölgesin de hizmet sağlamış ve mutlu müşteri porföyü oluşturmuş bulunmaktayız.

anadolu nakliyat iletişim

Firmamız teslim edilen ürünlerin her birini dijital ortam da kayıt altına aldıktan sonra güvenli depolarımız da saklama ve muhafaza etme ile görevlidir. Depo hizmetlerimiz kurum ve kuruluşların dışında şahıslara da hitap etmektedir.

Depolarımız da muhafaza etmek istediğiniz eşyalarınızı kendiniz getirebileceğiniz gibi aynı şekilde evden teslim alma hizmetimiz ile ürünlerinizi evinizde ambalajlayıp muhafaza ettikten sonra saklama depolarımız da bekletmekteyiz.

Ayrıca parça taşımacılık alanında Türkiye de önde gelen firmalardan birisi olarak sizlere kurum ve kuruluşlara ekstra bir parça eşyanızı taşıma konusunda kaliteli ve profesyonel çözümler üretmekteyiz.

Günlük olarak farklı il ve ilçelere yolculuk yapan araçlarımız ile taşınmasını istediğiniz her türlü ürün ve eşyayı güvenli ve korunaklı bir şekilde sizin adınıza biz taşıyoruz.

Taşıma işlemlerimiz sırasında firma denetimcilerimiz işinin başında olduğu gibi ayrıca taşınan ürünler de garantimiz altında ve sigortalı bir şekilde korunmaktadır.

Bu işlemlerin genelini üstlenmemizle birlikte siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek adına günden güne gelişen araç ve personel ağımızı Tüm türkiyenin hizmetine sunmaktayız.

Adrese teslim, adresten teslim alma ve evden eve nakliyat hizmetlerimizle 7’de70’e Tüm türkiye de karış karış faaliyette bulunmaktayız.
Sizler de ürünlerinizin güvenli, korunaklı ve zarar gelmeden taşınmasını istiyorsanız hemen bizlerle iletişime geebilirsiniz.
Sizlere taşımacılık sektörün de her alanda profesyonel hizmetler sunmamız için bizlere iletişim adreslerimizden veya web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.