Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat

Asansörlü nakliyat günümüz teknolojisinin yardımını kullanarak geliştirilmiş bir taşımacılık sistemi olmakla birlikte, insan gücünün aza indirildiği bir platformdur. Bu teknolojinin insan hayatında yerini almasıyla birlikte birçok çalışma kolaylaştırılmış ve başarılı sonuçlara imza atılmıştır.

Asansörlü Nakliyat nedir ? Ne için kullanılır?

Asansörler günümüz de zeminden üst katlara çıkılmak için kullanılan ve merdiven yükünü hafifletmek adına üretilmiş bir araçtır. Asansörler kullanılan alana göre farklılıklar gösterse de genel olarak Hastane, binalar, AVM’ler gibi sıralayabiliriz.

Bu sıralamanın yanı sıra asansörler yük taşıma alanında da bir hayli kolaylık sağlamaktadır. Eski taşıma stilin de genel de bina içinde bulunan asansör yardımı ile eşyalar istenilen kata çıkartılırken sonraların da ise gelişen teknoloji ve girişimlerle asansörlü araçlar üretilmiş ve bu şekilde taşıma sektörüne farklı bir  boyut kazandırılmıştır.

Evden eve taşımacılığın esas temellerinden birisi de taşınacak eşyanın insan yükünden kurtulması ve aynı zaman da eşyanın çizilip kırılmaması ve zamandan tasarruf edilmesi gibi sınıflandırılabilir.

Asansörlü nakliyat yükü hafifletmesi ve aynı şekilde zamandan tasarruf sağlamasıyla birlikte standart taşımacılık ücretlerinden biraz farklı olabilmekte.

[safir_descriptionbox header=”Asansörlü Nakliyat Hakkında ?” content=”Daha önceki taşınmaları nızın aksine daha profesyonel olarak taşının.” icon=”ev” bg=”question”]

Bu bulunduğunuz konum veya eşyanın taşınacağı konuma bağlı olarak değişmekte ve ne kadarlık bir süre zarfında işin tamamlanacağı da değerlendirmeler arasındadır. Bu durumları göz önünde bulundurarak belirli fiyat tablosu üzerinden hesaplama yapılır ve iş veren ile anlaşma sağlanır.

Standart taşımacılıkta sadece insan gücü ile çalışma sağlandığından dolayı standart ödemeleri kabul eden işçilerin çalıştığı zamanlar maliyetler daha az, iş süresi daha da uzun sürebiliyordu. Bu durum karşılıklı mağduriyet oluşturmakla birlikte uzun iş saatlerine kadar dayanıyordu.

Evden eve yük asansörlü taşımacılık

asansörlü evden eve nakliyatBu başlık son yıllarda hiçte yabancı olduğumuz bir başlık olmamakla birlikte, insanların taşınma konusundaki telaşlarını, korkularını en aza indiren insan gücü istemeyen ve zamandan tasarruf sağlayan bir gelişme olarak görebiliriz.

Yapılan çalışma ve araştırmaların sonucunda insanların taşınma aşamasında ihtiyaçlarına tam ve profesyonel çözüm üretebilen asansörlü araçlar üretilmiş ve kullanıma başlanmıştır.

Yüksek katlara daha kolay ve zahmetsiz bir ulaşım sağlayan asansörler balkon girişlerinden taşınacak eşyaları rahat bir şekilde evin içine bırakmaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir