Ankara Parça Eşya Taşımacılığı

Ankara Parça Eşya TaşımacılığıAnkara parça eşya taşıma hizmeti ofis taşıma, kurumsal taşıma veya  ev taşıma hizmetlerinin genel olarak kapsamında yapılan işlemlere verilen isimdir. Parça eşya taşıma işlemleri genel de bir noktadan farklı bir noktaya belli başlı parçaların taşınmasıdır.

Ankara Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşıma işlemleri genel de aynı ürünlerin taşınamayacağı bir eşyanın aynı güzergah da farklı bir araç ile taşınma işlemine verilen isimdir. Genel de bu tarz taşımacılıklar kurumsal taşıma işlemlerinde olmakla birlikte bazen ofis taşımacılığı ve kişisel eşya taşıma işlemlerinde de görülmektedir.

Bu taşımacılığın en büyük olumsuz etkenlerinden birisi de müşteriler tarafından eşyalarının kaybolma ihtimallerinin göz önünde bulundurulmasıdır. Bu durumları en aza indirme ve müşteri memnuniyeti açısından Ankara parça eşya taşımacılığı işlemleri sırasında taşınacak eşya kayıt altına alınarak güvence sağlanmaktadır.

Nakliyesi istenilen eşya araca yüklenmeden önce düzenli ve özen gösterilerek ambalajlanma işlemlerinden geçmektedir. Kaplama işlemlerinin ardından profesyonel ekiplerce düzgün bir şekilde araca yerleştirilmektedir.

Genellikle bu hizmeti öğrenci evleri ve yazlık tatilciler kullanmaktadır. Kısmen kargo görevi üstlenilmesine rağmen şahıslar kargo firmalarının kaplama ve ambalajlama hizmetlerinin olmamasından dolayı nakliye firmalarına yönelmektedir. Firma personelleri belirtilen adresten taşınacak eşyayı söküp, ambalajlayıp düzgün bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştirdikten sonra tekrar montajı konusunda da ekstra olarak destek sağlamaktadırlar. Verilen hizmet bu yönden evden eve nakliye hizmetinden farksız değildir.

Parça eşya taşıma işlemleri

Parça eşya taşıma işlemleri öncelikli olarak belirtilen noktadan eşyanın sökülebilir ise sökülerek ve ambalajlanarak muhafaza edildikten sonra düzgün bir şekilde araca yüklenerek depolarda bekletilmek üzere merkeze götürülmektedir. Burada gönderilecek il veya ilçeye göre araçlar yüklenme sırasına girmektedir. Gönderilecek ürünün gideceği araca yerleşmesinden sonra yola çıkmaktadır.

Araca yükleme işlemleri yol üzerinde gidilecek güzergaha kadar ki süreçte öncelik sırasına göre yüklenmektedir. Hiçbir ürün diğer bir ürün ile temas etmediği gibi ürünler ve eşyalar arasında sıkılaştırılmış köpükler ve koruma apartları kullanılmaktadır.

Bu aparatları sayesinde hiçbir şekilde aracın sarsıntısından etkilenmediği gibi bozulma, kırılma, ezilme gibi durumlar da söz konusu olmamaktadır. Sizler de parça eşya nakliye işlemleri ve diğer taşımacılık işlemleri için hemen iletişim bölümünden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir