Ofis Büro Taşıma

Ofis Büro TaşımaOfis Büro Taşıma günümüz de şirket ve orta ölçekli ofis ve büroların tercih ettiği bir taşımacılık olarak hayatımız da yer almaktadır. Bu taşımacılık işlemleri resmi gazetede yayınlanmış ve devlet koruması altına alınmıştır. Yapılan çalışmalar Kurumsal taşımacılık ilkeleri ile korunmaktadır.

Ofis ve büro taşımacılığı

Ofis Büro Taşıma yukarıda bahsetmiş olduğumuz kurumsal taşımacılık ilkeleri ile korunmakta ve aynı şekilde resmi gazetede yayınlanarak devlet koruması altına alınmıştır.

Bu işlemler sırasında büyük bir titizlik ön planda olup yapılan işlemler de en ufak hata olmaması esasdır. Eşyaların taşınma aşamasından önce taşınacak ürünlerin listesi tutularak araca profesyonel ekip sayesinde yüklenmektedir.
Herhangi bir vuruk, çizik olmamasına karşılık kaliteli paketleme ve ambalajlama teknikleri uygulanarak taşınacak ürünlerin muhafaza edilmesi sağlanmaktadır.

Yapılan çalışmalar kayıt altına alındıktan sonra taşıma işlemi başlamaktadır. Bu sırada taşıma işlemlerinin devamlılığı sağlanırken taşıyıcı firmanın yanında ofis veya büro yönetiminden görevli bir denetimci bekleyip işleyişi takip etmektedir.

Bu işleyiş sırasında 3. Tekil şahıslar ile herhangi bir bilgi ve belge paylaşımı kesinlikle yasaktır. Yapılan işlemler gizli ve korunaklı bir şekilde devam etmektedir.

Taşınacak ofis ve büro malzemelerinin genel de Asansörlü nakliye hizmeti sağlanmaktadır.
Asansörlü nakliye ile birlikte daha profesyonel ve daha kolay bir hizmet sağlanmış olmaktadır. Bu işlemler diğer şahıslara oranlara fiyatları biraz daha farklı olmasına rağmen genel de ofis ve büro yönetimleri bu şekilde bir taşımacılığı tercih etmektedirler.

Taşınacak binanın konumu, kaçıncı katta olduğu ve taşınacak eşyanın boyutlarına ve sayısına bağlı olarak fiyatlandırma çıkartılır ve karşılıklı olarak mutabık olunduktan sonra işlemler başlamaktadır.

Ofis büro taşımacılığı fiyatları

Yukarıdaki maddeler arasında belirtmiş olduğumuz esas ilke göz önünde bulundurularak, taşınacak ürünün ne kadar olduğunu ne boyutta olduğu, nereye taşınacağı ve kaç kişilik ekiple taşınacağı gibi durumlar göz önünde bulundurularak bir maliyet hesaplaması yapılır. Bu hesaplama sonucunda çıkan rakam ile ofis ve büro yönetimi mutabık olduktan sonra işlemler başlamaktadır.

Fiyatlar bulunan il ve ilçeye göre farklılıklar gösterse de genel de  Kurumsal taşımacılık  1500-2000 TL’den başlayarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir