Hizmetler

Ankara Parça Eşya Taşımacılığı

10:46 am
|
0 Comments
|

Ankara parça eşya taşıma hizmeti ofis taşıma, kurumsal taşıma veya  ev taşıma hizmetlerinin genel olarak kapsamında yapılan işlemlere verilen isimdir. Parça eşya taşıma işlemleri genel de bir noktadan farklı bir noktaya belli başlı parçaların taşınmasıdır.

Ankara Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşıma işlemleri genel de aynı ürünlerin taşınamayacağı bir eşyanın aynı güzergah da farklı bir araç ile taşınma işlemine verilen […]

Şehir içi nakliyat

10:43 am
|
0 Comments
|

Şehir içi nakliyat şehir içinde bir noktadan farklı bir noktaya eşya taşımak için yapılan işlemlere verilen isimdir. Bu işlem sırasında genel de farklı metotlar kullanılmakla birlikte günümüz de en popüler olan Asansörlü taşımacılık kullanılmaktadır.

Şehir içi nakliyat

Şehir içi nakliyat hizmeti sağlanması bir noktadan şehrin farklı bir noktasına kadar ki olan işlem de eşyaların taşınması olarak nitelendirilmektedir.

Bu işlemler evden eve taşımacılık, ofis büro […]

Şehirler Arası Nakliyat

10:35 am
|
0 Comments
|

Bir şehirden başka bir şehre taşınmanız gerekiyor. Bu süreçte sizlere yardım edecek kişilere ihtiyacınız var. Ayrıca eşyaların taşınacağı aracı bulmakta kolay olmayacaktır. Tüm bu işleri üstlenerek gereksiz yorgunluk yaşamak yerine şehirlerarası nakliyat hizmetlerini araştırmak yeterli olacaktır. Anahtarlarınızı teslim ettikten sonra sizlere hiçbir iş bırakmayacak olan nakliyat mobilyaların kurulum ve montajlarını, beyaz eşyaların sökülerek yeni yerlerinde kullanılabilir hale getirilmesine kadar gerekli olan her işi kendisi üstlenmektedir.

Her […]

Ofis Büro Taşıma

10:31 am
|
0 Comments
|

Ofis Büro Taşıma günümüz de şirket ve orta ölçekli ofis ve büroların tercih ettiği bir taşımacılık olarak hayatımız da yer almaktadır. Bu taşımacılık işlemleri resmi gazetede yayınlanmış ve devlet koruması altına alınmıştır. Yapılan çalışmalar Kurumsal taşımacılık ilkeleri ile korunmaktadır.

Ofis ve büro taşımacılığı

Ofis Büro Taşıma yukarıda bahsetmiş olduğumuz kurumsal taşımacılık ilkeleri ile korunmakta ve aynı şekilde resmi […]